Дуже дякую за слушні зауваження з якими я повністью згідний... Зараз поправлю. Завжди хочеться зробити все як можна скоріше, тому й відповідні наслідки ))
Шановний Ігоре! Кілька зауважень. У Вас на першій сторінці кілька разів зустрічається слово "віче", котре не змінюється за відмінками. Це слово не німецьке, не французьке, а слов"янське, тобто питоме українське і змінюється так само як, напр., слово "ВІКНО". Тобто "віче", "вічу", "на вічі" тощо. А у Вас "на віче" - це як би хтось сказав: я сидів "на вікно"! Також у заклику "Толерантно пишемо про все, що стосується теми мого сайту" по-польськи є помилки. Правильно: "Toleracyjnie piszemy o wszystkim co zwiazane z tematem mojej strony! (в слові "звіонзане" все вірно, тут літера не пробивається). Моє послання, звичайно, можете стерти. Це для Вас.
Дякуємо за сайт и цікаву інформацію відносно родин, які мають відношення до гербу "Сас". Просимо всіх бажаючих приєднатися до проведення заходу з нагоди 450 - річчя отримання гербу "Сас" родиною Перегуд, які плануються до проведення у селі Перегуди, Бориспільский район. Складаємо план події, чекаємо Ваших пропозицій www.peregud.com Плануємо і мріємо про відкриття музею роду "Драго - Сасів" у селі Перегуди, Київщина, на земельній ділянці 0.2 га у центрі села. Все на чесній, відкритій, взаємовигідній основі - для людей, що мешкають поруч, нащадків та збереження історії рідної землі. Кожен, хто вкладе у цю справу кошти - буде і довічним власником данного комплексу. Це буде східний форпост роду "Сасів" на Київській землі !!! Пропонуйте, як краще, плануйте, розвивайте і володарюйте на славу роду і нащадкам. З повагою, Вадим Перегуда. 067 900 57 32
1.Микола Товстановський (трансформоване з Тустанівські)(21.12.2011 11:59)E-mail
Доброго дня! Хочу подякувати за цікавий історичний матеріал викладений на Вашому персональному сайті. Цілком погоджуюсь з тезами про необхідність вивчення кожним свого родового коріння - неоціненним скарбом для людини є знання історії свого народу, а тимпаче власного історичного походження. Однією з основних засад для виховання майбутніх поколінь має стати історія роду, думки, дії та вчинки пращурів. Гордість та пошана за своїх батьків (дідів, прадідів...) є рушійною силою для наступних шляхетних вчинків нащадків, незважаючи на середовище та оточення в якому їм випало жити. Рахую, за таких засад може і повинно розвиватись суспільство. Наразі, хотів би запитати Вас про будь-яку інформацію про Тустанівських, Тустановських, Товстановських... - рахую це один родовід, коріння якого знаходиться в Тустановичах (тепер Борислав), який також належить до гербу САС. Сподіваюсь на спілкування.